80%

Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji
online video kurz

  • 37 lekcí
Tomáš Kučera

Návod na Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji

Unikátní online video kurz „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ je představen renomovaným realitním makléřem Tomášem Kučerou. Tomáš je dlouholetým odborníkem v oblasti prodeje nemovitostí a získal si svou reputaci jako mediálně uznávaný expert.

V tomto kurzu se dozvíte veškeré informace potřebné k prodeji nemovitosti efektivním způsobem. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro prodej bez realitky nebo s pomocí realitní kanceláře, budete mít přístup k nejnovějším metodám prezentace a propagace nemovitostí.

Tomáš vám poskytne konkrétní ukázky, příklady a návody, které vám pomohou prodat nemovitost za nejvýhodnější možnou cenu. Kurz zahrnuje veškeré důležité informace, které potřebujete znát při prodeji nemovitosti a poradí vám, na co si dát při prodeji pozor.

Budete se učit, jak probíhá proces prodeje nemovitosti, jak pracovat s hypotékou, jak správně stanovit cenu nemovitosti, jak připravit nemovitost k prodeji a jak se vyhnout chybám, které se často dělají při prodeji nebo koupi nemovitosti. Kurz také pokrývá právní a zákonné povinnosti spojené s prodejem nemovitosti a poskytuje informace o moderní propagaci a prezentaci nemovitostí.

Díky tomuto kurzu se stanete poučeným zákazníkem, ať už se rozhodnete spolupracovat s realitní kanceláří nebo makléřem. Budete vědět, na co máte dát pozor a jaké požadavky můžete položit realitce nebo makléři.

Přidejte se k tomuto unikátnímu online kurzu a získejte veškeré znalosti a nástroje, které potřebujete pro prodej vlastní nemovitosti co nejvýhodněji.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu