Proč prodej nemovitosti přitahuje zloděje a podvodníky

Tomáš Kučera
06.02.2024 10:01

Vstoupit do kurzu

Online video lekce s názvem „Proč prodej nemovitosti přitahuje zloděje a podvodníky“ je důležitou součástí kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ pod vedením zkušeného realitního makléře Tomáše Kučery. Tato lekce se zaměřuje na problematiku bezpečnosti při prodeji nemovitostí a upozorňuje na rizika spojená s podvodníky a zloději, kteří se mohou pokusit využít prodejce ve svůj prospěch.

V rámci kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ se účastníci dozví veškeré nezbytné informace a know-how pro úspěšný prodej nemovitosti na současném realitním trhu. Tomáš Kučera, jako zkušený profesionál v oboru, vám předá veškeré důležité informace o procesu prodeje nemovitosti, stanovení ceny, přípravě nemovitosti k prodeji, triky realitních kanceláří a makléřů, reklamě, prodeji nemovitosti v aukci, právních povinnostech a častých chybách při prodeji.

Cílem kurzu je poskytnout účastníkům kompletní informace a know-how potřebné pro úspěšný prodej nemovitosti bez zbytečných chyb a rizik. Tomáš Kučera vám předá veškeré informace a tipy, které vám pomohou v boji s podvodníky a zloději a zabezpečí vás proti jejich nekalým praktikám.

Přihlášením do kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ získáte nezbytné znalosti, které vám umožní prodat vaši nemovitost bezpečně a za co nejvýhodnějších podmínek. Nechcete se nechat oklamat podvodníky a zloději – připojte se k nám a získejte veškeré potřebné informace a know-how, které vám pomohou dosáhnout úspěchu při prodeji vaší nemovitosti.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu