Vyznejte se v odborných realitních názvech

Tomáš Kučera
06.02.2024 09:55

Vstoupit do kurzu

Ve video lekci „Vyznejte se v odborných realitních názvech“ se budete učit o potřebné terminologii používané při prodeji nemovitostí. Lektorem této lekce je Tomáš Kučera, zkušený a mediálně známý realitní makléř.

Tato lekce je součástí kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“. Tento kurz vás provede všemi aspekty prodeje nemovitosti na současném realitním trhu. Bude vám poskytnuto veškeré know-how, ať už se rozhodnete pro prodej bez realitky nebo využijete zprostředkovatele. Získáte informace o nástrojích pro prezentaci a propagaci nemovitosti, které používají nejlepší profesionálové v oboru.

V rámci kurzu uvidíte konkrétní ukázky, příklady a návody, jak prodat nemovitost co nejvýhodněji. Naučíte se všechny podstatné informace, které budete potřebovat k prodeji nemovitosti a jaké nástrahy se mohou objevit.

Jakou částku nejvhodněji požadovat u hypotečního prodeje? Jak stanovit realistickou cenu nemovitosti? Jak připravit nemovitost k prodeji? Jak vést reklamu na prodej? V kurzu se dozvíte odpovědi na tyto otázky a mnoho dalších. Ať už prodáváte nebo kupujete, je důležité mít kompletní informace o právních povinnostech a záležitostech, které je nutné dodržet.

Díky tomuto kurzu se stanete poučeným zákazníkem. Pokud se rozhodnete pro prodej nemovitosti přes realitní kancelář nebo prostřednictvím makléře, budete znát požadavky, které můžete klást na tyto profesionály a na co si dát pozor.

Tomáš Kučera říká: „Nemovitost je často náš nejcennější majetek, který vlastníme, a pokud ho prodáváme, zaslouží si určitě tu nejlepší péči.“

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu