Jak správně nemovitost nafotit

Tomáš Kučera
06.02.2024 09:58

Vstoupit do kurzu

V této lekci kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ se dozvíte, jak správně nafotit vaši nemovitost. Jak známo, člověk jí i kupuje očima, a proto je velmi důležité, aby prezentace vaší nemovitosti byla co nejlepší. Lektor Tomáš Kučera vám ukáže, jak na to.

V kurzu se dozvíte, jak správně nastavit fotoaparát a využít světlo a perspektivu při focení nemovitosti. Naučíte se, jak vytvořit zajímavé a atraktivní fotografie, které zaujmou zájemce o koupi. Kurz vám také poradí, jak vybrat nejlepší úhel a rekvizity, které podpoří prodej vaší nemovitosti.

Nemovitosti jsou dnes prezentovány především online, a proto je další částí lekce věnována optimalizaci fotografií pro internet. Tomáš Kučera vám ukáže, jak správně upravit fotky a jak je nejlépe prezentovat na různých online portálech, aby vzbudily zájem potenciálních kupujících.

Nezanedbatelnou součástí lekce je také představení několika běžných chyb, kterých se lidé často dopouštějí při fotografování nemovitosti, a jak se jim vyhnout. Tomáš Kučera vám poradí, jaké detaily nemovitosti zachytit na fotografiích a jak předat atmosféru a kouzlo vašeho domova potenciálním kupujícím.

Připravte se, aby vaše nemovitost vypadala na internetu co nejlépe a oslovovala správné kupující. Získejte vědomosti a dovednosti potřebné k tomu, abyste dokázali správně nafotit vaši nemovitost a dosáhli tak úspěšného prodeje.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu