Jak probíhá prodej nemovitosti

Tomáš Kučera
06.02.2024 09:56

Vstoupit do kurzu

Jak probíhá prodej nemovitosti je online video lekce, která je součástí kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ vedeného Tomášem Kučerou. Tato lekce poskytuje základní informace o celém procesu prodeje nemovitosti, od přípravy až po předání.

V kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ vás provede zkušený realitní makléř Tomáš Kučera. Kurz vám poskytne veškeré know-how pro prodej nemovitosti na současném realitním trhu. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete prodávat s nebo bez realitky, získáte informace o technikách a nástrojích, které používají přední profesionálové v oboru.

V kurzu uvidíte konkrétní ukázky, příklady a návody, které vám pomohou prodat nemovitost co nejvýhodněji. Budete se dozvídat důležité informace a tipy, které budete potřebovat při prodeji a na které byste měli dát pozor.

Některá témata, kterými se kurz zabývá, jsou: jak správně stanovit cenu nemovitosti, jak připravit nemovitost k prodeji, jaké triky mohou používat realitní kanceláře nebo makléři, jak dělat reklamu, jak prodat nemovitost v aukci, jaké právní a zákonné povinnosti musíte splnit a jaké jsou časté chyby při prodeji nemovitosti.

Kurz vám poskytne kompletní informace o prodeji nemovitosti a připraví vás na všechny povinnosti a nástrahy, které mohou při prodeji vzniknout. Dostanete také rady, jak nepodepsat nevýhodnou smlouvu a jak rozpoznat správný smluvní vztah.

Díky kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ se stanete informovaným a dobře připraveným prodávajícím. Ať už se rozhodnete prodat nemovitost sami nebo prostřednictvím realitní kanceláře, budete vědět, co od ní očekávat a jak na to.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu