Na co si dát pozor, když vaši nemovitost fotí profesionál

Tomáš Kučera
06.02.2024 09:58

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Na co si dát pozor, když vaši nemovitost fotí profesionál“ se dozvíte důležitá pravidla pro dosažení skvělých fotografií vaší nemovitosti. Kurz je součástí celkového programu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“, který vede zkušený realitní makléř Tomáš Kučera.

V rámci této lekce se naučíte rozpoznat kvalitu fotografií a jak rozlišit skutečně profesionální fotografa. Získáte know-how a tipy, které vám pomohou prezentovat vaši nemovitost co nejlépe.

Celý kurz se zaměřuje na prodej nemovitosti a Tomáš Kučera vám sdělí veškeré potřebné informace pro úspěšný prodej. Budete se učit například o tom, jak prodat nemovitost s hypotékou, jak správně stanovit cenu nemovitosti, jak připravit nemovitost k prodeji, jak efektivně propagovat nemovitost a další užitečné skutečnosti.

Ve výsledku budete mít všechny informace, které potřebujete k prodeji vaší nemovitosti a budete schopni rozpoznat a vyvarovat se potenciálním rizikům. Tomáš Kučera vám přímo ve videu vysvětlí, jak se vyvarovat smlouvám nevýhodným a jak pracovat s realitními kancelářemi a makléři.

Pokud se rozhodnete prodat nemovitost, bude váš nejcennější majetek v dobrých rukou. Nechte se vést a poučit od zkušeného odborníka a dosáhněte co nejvýhodnějšího prodeje.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu