Jaké dokumenty si připravit před prodejem

Tomáš Kučera
06.02.2024 09:58

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Jaké dokumenty si připravit před prodejem“ se dozvíte o důležitých podkladech, které budete potřebovat před prodejem nemovitosti. Bez těchto dokumentů není možné nemovitost legálně prodat a jsou vyžadovány jak ze strany zájemců, tak ze strany právníků. V lekci se dozvíte, jaké konkrétní dokumenty jsou potřeba a jak je připravit.

Tato lekce je součástí kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“, který vám poskytne kompletní know-how a informace, které budete potřebovat ke správnému prodeji nemovitosti. V kurzu vás provede zkušený realitní makléř Tomáš Kučera, který vám ukáže veškeré triky a možnosti pro prodej nemovitosti v dnešním realitním trhu. Kurz obsahuje konkrétní příklady, návody a tipy, které vám pomohou prodat nemovitost co nejvýhodněji.

V kurzu se naučíte například, jak probíhá celý proces prodeje nemovitosti, jak stanovit správnou cenu, jak připravit nemovitost k prodeji, jak udělat reklamu a propagaci a jaké právní záležitosti musíte splnit. Kurz vám také ukáže časté chyby při prodeji nemovitosti a na co si dát pozor při prodeji nebo koupi nemovitosti.

Díky tomuto kurzu se stanete poučeným zákazníkem, ať už se rozhodnete prodat nemovitost sami, nebo pomocí realitní kanceláře či makléře. Budete vědět, jakým dokumentům a povinnostem se vyhnout a na co si dát pozor při jednání s realitkou nebo makléřem.

Pokud chcete prodat svou nemovitost co nejvýhodněji a získat veškeré potřebné informace a know-how, pak je tento kurz pro vás to pravé. S Tomášem Kučerou se stanete profesionálem v prodeji nemovitosti a získáte veškeré znalosti, které potřebujete k úspěšnému prodeji.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu