Na co si dát pozor při koupi nemovitosti

Tomáš Kučera
06.02.2024 09:59

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Na co si dát pozor při koupi nemovitosti“ se dozvíte důležité informace, které byste měli mít na paměti při kupování nemovitosti. Tomáš Kučera, mediálně známý realitní makléř a lektor kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“, vám v této lekci předává své know-how a zkušenosti z oboru.

Kurz „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ vás provede kompletním procesem prodeje nemovitosti na současném realitním trhu. Tomáš Kučera vám ukáže, jak prodat nemovitost efektivně a získat co největší zisk. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete prodat s pomocí realitní kanceláře nebo sami, naučíte se všechny klíčové kroky k úspěšnému prodeji.

V kurzu se naučíte správně stanovit cenu nemovitosti, připravit nemovitost k prodeji, vytvořit efektivní reklamu a provést prodej v aukci. Tomáš Kučera vás také seznámí s právními a zákonnými povinnostmi, které musíte splnit při prodeji nemovitosti. Dozvíte se také o častých chybách, které se při prodeji dělají, a jak jim předejít.

Nálezitý kurz vám poskytne kompletní informace o prodeji nemovitosti a pomůže vám se připravit na případné nástrahy. Budete vědět, jak rozpoznat nevýhodnou smlouvu a jak se s ní vyrovnat. Tomáš Kučera vám předává veškeré know-how, abyste se stali poučeným zákazníkem, který ví, na co si dát pozor při prodeji a koupi nemovitosti.

Nejprve si klikněte a získejte plný popis kurzu od Tomáše Kučery.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu