Podle čeho se rozhodnout, jestli prodávat sám nebo přes realitku

Tomáš Kučera
06.02.2024 10:03

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Podle čeho se rozhodnout, jestli prodávat sám nebo přes realitku“ vám pomůže udělat správné rozhodnutí ohledně prodeje vaší nemovitosti. Bez informací není možné udělat vhodné rozhodnutí a právě tato lekce vám poskytne všechny potřebné informace.

V lekci se dozvíte, jaké jsou výhody a nevýhody prodeje nemovitosti sami, a také jaké jsou výhody a nevýhody využití realitní kanceláře. Není správné ani špatné řešení, každá možnost má svá pro a proti a je důležité vybrat tu nejlepší variantu pro vaše individuální potřeby.

Tato lekce je součástí kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“, který vám představuje zkušený realitní makléř Tomáš Kučera. Tomáš vám ve svém kurzu poskytne kompletní know-how pro prodej nemovitosti na současném realitním trhu. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro prodej bez realitky nebo s její pomocí, získáte veškeré informace a nástroje nezbytné pro úspěšný prodej. Kurz vám také představí nejlepší tipy a triky v oboru a naučí vás, jak správně stanovit cenu nemovitosti, jak připravit nemovitost k prodeji nebo jak udělat efektivní reklamu.

Celý kurz „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ vám poskytne kompletní přehled a znalosti, které budete potřebovat pro úspěšný prodej vaší nemovitosti. Nebudete muset spoléhat na druhé a budete schopni se postavit na pozici informovaného zákazníka. Případně, v případě rozhodnutí pro spolupráci s realitní kanceláří nebo makléřem, budete vědět, co od nich očekávat a na co si dát pozor.

Připravte se na prodej své nemovitosti tak, abyste dosáhli maximální výhodnosti a nevystavovali se zbytečným rizikům. Získejte informace a know-how od profesionála v oboru a udělejte svůj prodej nemovitosti co nejvýhodnějším způsobem.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu