Stručné shrnutí některých aspektů při prodeji nemovitosti

Tomáš Kučera
06.02.2024 09:55

Vstoupit do kurzu

V lekci „Stručné shrnutí některých aspektů při prodeji nemovitosti“ se podíváme na důležité informace a tipy týkající se prodeje nemovitosti. Lekce je součástí kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“, který vede zkušený realitní makléř Tomáš Kučera. Tomáš v kurzu sdílí veškeré know-how, které potřebujete pro úspěšný prodej nemovitosti na současném realitním trhu.

V lekci se naučíte, jak probíhá prodej nemovitosti a jak správně stanovit její cenu. Získáte informace o tom, jak připravit nemovitost k prodeji a jaké triky se mohou objevit ze strany realitních kanceláří nebo makléřů. Budete se také učit, jak efektivně propagovat nemovitost a jak ji prodat v aukci. Seznámíte se s právními a zákonnými povinnostmi spojenými s prodejem nemovitosti a naučíte se vyhnout častým chybám při prodeji nebo nákupu nemovitosti.

Kurz vám poskytne kompletní informace, které potřebujete k úspěšnému prodeji nemovitosti. Dozvíte se, jaké kroky musíte podniknout a jak se připravit na prodej. Získáte povědomí o tom, jak se moderně prezentuje a propaguje nemovitost. Tomáš Kučera vás seznámí se všemi nástrahami, které vás mohou při prodeji nemovitosti čekat, a naučí vás, jak se s nimi úspěšně vyrovnat. Kurz vám také pomůže identifikovat a neuzavřít nevýhodné smlouvy.

„Budete vědět, co máte po realitce nebo makléři chtít a na co si dát pozor,“ říká Tomáš Kučera. Vaše nemovitost si zaslouží nejlepší péči, a díky tomuto kurzu se stanete informovaným a připraveným prodávajícím.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu