Jaké triky na vás mohou zkoušet realitní kanceláře nebo makléři

Tomáš Kučera
06.02.2024 10:00

Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Jaké triky na vás mohou zkoušet realitní kanceláře nebo makléři“ se dozvíte o různých trikách a praktikách, které mohou realitní kanceláře či makléři používat při prodeji nemovitostí. Lektor kurzu Tomáš Kučera, zkušený realitní makléř, vám odhalí nekalé úmysly a situace, na které byste se v prodeji nemovitosti měli připravit.

Některé realitní kanceláře či makléři mohou používat různé triky a manipulace, aby získali co nejlepší podmínky pro sebe a minimalizovali riziko ztráty klienta. V této lekci se dozvíte, jak rozpoznat a vyhnout se těmto trikům a jak chránit své zájmy při prodeji nemovitosti.

Nejedná se o to, aby všechny realitní kanceláře či makléři byli nečestní, ale je důležité být obezřetný a mít povědomí o různých praktikách, které mohou být použity. Tomáš Kučera vám ukáže, jak se vyhnout potenciálním problémům a jak být připraven na různé situace, které se mohou při prodeji nemovitosti vyskytnout.

Lekce je součástí kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“, který vás provede celým procesem prodeje nemovitosti. Kurz vám poskytne veškeré potřebné informace a know-how, abyste byli schopni prodat svou nemovitost za co nejlepších podmínek bez rizik a nevýhod.

Naučte se rozpoznat triky a praktiky realitních kanceláří a makléřů a nechte se inspirovat Tomášem Kučerou, aby vaše prodejní transakce byla pro vás co nejvýhodnější.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu