Nejčastější fatální chyba při prodeji nemovitosti

Tomáš Kučera
06.02.2024 09:58

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Nejčastější fatální chyba při prodeji nemovitosti“ se připravte na odhalení jedné z nejčastějších chyb, které majitelé nemovitostí činí při prodeji. Tato chyba může stát majitele statisíce a v některých případech dokonce miliony korun. A co je ještě horší, až 65 % nabízených nemovitostí tuto chybu činí. Co když ji děláte i vy?

V rámci kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ vás zavede skvělý lektor Tomáš Kučera, který je zkušený a mediálně známý realitní makléř. Tomáš vám poskytne veškeré know-how potřebné pro úspěšný prodej nemovitosti na současném realitním trhu. Bez ohledu na to, jestli se rozhodnete prodat nemovitost sami nebo využít služeb realitní kanceláře, získáte informace o nástrojích, které využívají nejúspěšnější realitní makléři a experti v oboru prodeje nemovitostí.

Kurz vám představí konkrétní ukázky, příklady a návody, jak prodat nemovitost co nejvýhodněji. Dozvíte se vše, co je důležité vědět a na co se zaměřit při prodeji nemovitosti. Tomáše Kučery se naučíte:

– jak probíhá prodej nemovitosti
– jak prodat nemovitost s hypotékou
– jak správně stanovit cenu nemovitosti
– jak připravit nemovitost k prodeji
– jaké triky mohou používat realitní kanceláře a makléři
– jak udělat efektivní reklamu
– jak prodat nemovitost prostřednictvím aukce
– jak splnit právní a zákonné povinnosti
– jaké jsou nejběžnější chyby při prodeji nemovitosti
– na co dát pozor při prodeji a nákupu nemovitosti

V rámci kurzu dostanete kompletní informace o prodeji nemovitosti. Naučíte se vše, co musíte udělat a připravit, abyste dosáhli nejlepších výsledků. Budete informováni o všech právních a zákonných povinnostech, které musíte splnit, a o tom, jak provádět moderní propagaci a prezentaci nemovitosti. Dozvíte se, jak se vyhnout nástrahám, které na vás čekají, a jak detekovat nevýhodné smlouvy.

Kurz od Tomáše Kučery vás připraví na roli rozumného zákazníka. Pokud se rozhodnete prodat nemovitost prostřednictvím realitní kanceláře nebo makléře, budete informováni o tom, co od nich požadovat a na co si dát zvláštní pozor. Jak říká sám Tomáš Kučera: „Nemovitost je často naším nejcennějším majetkem a pokud ji prodáváme, zaslouží si nejlepší péči.“

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu