Jak fungují inzertní portály na prodej nemovitostí

Tomáš Kučera
06.02.2024 10:00

Vstoupit do kurzu

V této lekci se budeme zabývat inzertními portály na prodej nemovitostí. Naučíte se rozlišovat mezi různými typy inzertních portálů a zjistíte, které jsou nejlepší a nejúčinnější pro prodej vaší nemovitosti.

V první části lekce se dozvíte o různých druzích inzertních portálů a jak se od sebe liší. Některé portály jsou zdarma, jiné si účtují poplatek. Některé mají velkou návštěvnost a dobrou reputaci, zatímco jiné jsou méně známé. Zjistíte také, jaké možnosti a funkce tyto portály nabízejí pro prezentaci a propagaci vaší nemovitosti.

V druhé části lekce se zaměříme na nejlepší inzertní portály pro prodej nemovitostí. Vyzkoušíte si práci s nimi a dozvíte se, jak efektivně využívat jejich nabízené nástroje a funkce. Naučíte se, jak správně vytvořit a formátovat inzerát, jak přidat fotografie a popisy nemovitosti a jak používat filtry a vyhledávací funkce portálů pro nalezení potenciálních zájemců.

Na konci lekce budete mít přehled o tom, jaké inzertní portály jsou nejlepší pro prodej vaší nemovitosti a jak je efektivně využít. Budete tak připraveni optimalizovat svou inzerci a přilákat co nejvíc potenciálních kupců.

Tato lekce je součástí kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ vedeného Tomášem Kučerou. V rámci kurzu se dozvíte veškeré know-how pro prodej nemovitosti na současném realitním trhu. Od stanovení ceny nemovitosti a přípravy jejího prodeje až po vyřízení právních a zákonných povinností.

Nenechte si ujít tuto lekci a získejte všechny potřebné informace, abyste mohli úspěšně prodat svou nemovitost prostřednictvím inzertních portálů.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu