Kdy se přepisují energie

Tomáš Kučera
06.02.2024 10:02

Vstoupit do kurzu

Ve video lekci s názvem „Kdy se přepisují energie“ se dozvíte, jak se vyhnout zbytečným nákladům na pozdní přepis energií a platbě navíc. Tomáš Kučera, zkušený realitní makléř a lektor tohoto kurzu, vám ukáže, jak správně nakládat s energiemi a minimalizovat své náklady.

Tato lekce je součástí kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“, který je veden panem Tomášem Kučerou. Kurz vám poskytne všechny informace a know-how, které potřebujete k úspěšnému prodeji nemovitosti. Dozvíte se, jak lépe promovat a prezentovat nemovitost, jak stanovit správnou cenu a jak se vyhnout rizikům spojeným s prodejem nemovitosti. Kurz vás seznámí se všemi důležitými kroky při prodeji nemovitosti, včetně právních a zákonných povinností. Navíc vám kurzu poskytne mnoho užitečných tipů a triků, jak si ušetřit peníze a vyhnout se podvodům ze strany realitních kanceláří a makléřů.

Nemovitost je často naším nejcennějším majetkem, proto si zaslouží být správně prodána a pečlivě připravena. S pomocí kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ se stanete poučeným zákazníkem a budete vědět, jak si zajistit nejlepší péči pro svou nemovitost.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu