Jak připravit nemovitost před prodejem

Tomáš Kučera
06.02.2024 09:57

Vstoupit do kurzu

V lekci „Jak připravit nemovitost před prodejem“ se dozvíte, jak správně připravit nemovitost před jejím nabízením na trhu. Tato lekce je součástí kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“, který vás provede celým procesem prodeje nemovitosti. Lektor kurzu je zkušený a mediálně známý realitní makléř Tomáš Kučera, který vám poskytne veškeré know-how potřebné pro prodej nemovitosti na současném realitním trhu.

V rámci této lekce se dozvíte důležité body, které je potřeba nepodcenit před samotným nabízením nemovitosti. Budete se učit jak stanovit správnou cenu nemovitosti, jak připravit nemovitost k prodeji, jak dělat reklamu a jak si dát pozor na triky, které zkoušejí realitní kanceláře a makléři. Získáte také informace o právních a zákonných povinnostech spojených s prodejem nemovitosti a naučíte se vyhnout častým chybám při prodeji.

Díky lekci „Jak připravit nemovitost před prodejem“ budete připraveni a nebudete zaskočeni při prodeji své nemovitosti. Nenechte si ujít tuto cennou lekci a naučte se, jak prodat svou nemovitost co nejvýhodněji.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu