Jak prodat nemovitost bez realitky

Tomáš Kučera
06.02.2024 09:57

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem „Jak prodat nemovitost bez realitky“ se podíváme na běžnou praxi prodeje na realitním trhu a prozkoumáme vaše možnosti. Lekce je součástí kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“, který je veden zkušeným a mediálně známým realitním makléřem Tomášem Kučerou.

V kurzu získáte veškeré know-how pro prodej nemovitosti na současném realitním trhu. Nezáleží na tom, zda se rozhodnete prodat nemovitost bez realitky nebo s pomocí zprostředkovatele, kurzu se dozvíte, jaké nástroje využívají špičky v oboru prodeje nemovitostí pro prezentaci a propagaci nemovitosti.

Lekce vám ukáže konkrétní příklady a návody, jak prodat nemovitost co nejvýhodnějším způsobem. Dozvíte se všechny podstatné informace, které budete potřebovat k prodeji nemovitosti a na co si dát pozor. Například se naučíte, jak probíhá samotný prodej nemovitosti, jak správně stanovit cenu nemovitosti, jak připravit nemovitost k prodeji, jak udělat reklamu, jak prodat nemovitost v aukci nebo jaké právní povinnosti musíte splnit. Lekce vám také ukáže, jak se vyhnout častým chybám při prodeji nemovitosti a na co si dát pozor při prodeji nebo koupi nemovitosti.

Celý kurz „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ vám poskytne kompletní informace k prodeji nemovitosti. Budete vědět, jaké kroky musíte udělat a jak se připravit. Kromě toho, se dozvíte, jaké zákonné povinnosti a právní záležitosti musíte dodržet a jak moderně propagovat a prezentovat nemovitost. Kurz vás také upozorní na možné nástrahy a naučí vás, jak s nimi zacházet. Nezapomeneme ani na to, jak rozpoznat a nepodepsat nevýhodnou smlouvu.

Díky tomuto kurzu se stanete poučeným zákazníkem, který zná svá práva a požadavky, ať už se rozhodnete spolupracovat s realitní kanceláří nebo makléřem. Jak říká Tomáš Kučera: „Nemovitost je často náš nejcennější majetek, který vlastníme, a pokud ho prodáváme, zaslouží si určitě tu nejlepší péči.“

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu