Jak prodat nemovitost s hypotékou

Tomáš Kučera
06.02.2024 09:56

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Jak prodat nemovitost s hypotékou“ se dozvíte veškeré informace o tom, jak postupovat při prodeji nemovitosti s hypotékou. Lekce je součástí kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“, který vás provede všemi kroky potřebnými k úspěšnému prodeji nemovitosti.

Ve videu vám bude detailně vysvětleno, jak probíhá prodej nemovitosti s hypotékou a jaké jsou k tomu potřebné kroky. Získáte informace o tom, jak správně stanovit cenu nemovitosti, jak připravit nemovitost k prodeji a jaké triky mohou zkoušet realitní kanceláře nebo makléři.

Dále se naučíte, jak udělat efektivní reklamu na prodej nemovitosti, jak probíhá prodej nemovitosti v aukci a jaké právní a zákonné povinnosti musíte splnit. Lekce vám také přiblíží časté chyby při prodeji nemovitosti a na co si dát pozor při prodeji nebo koupi nemovitosti.

Kurz „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ s lektorem Tomášem Kučerou je kompletním průvodcem prodejem nemovitosti. Získáte veškeré potřebné informace a know-how, které vám pomohou prodat vaši nemovitost co nejvýhodněji a úspěšně se vyhnout nástrahám a nepříjemnostem spojeným s prodejem nemovitosti.

Tak neváhejte a přihlaste se na kurz, abyste získali veškeré potřebné informace a připravili se na úspěšný prodej vaší nemovitosti!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu