Kdy se používá při prodeji katastr a kdy ne?

Tomáš Kučera
06.02.2024 10:03

Vstoupit do kurzu

V této lekci se dozvíte, kdy je potřeba použít katastr při prodeji nemovitosti a kdy je naopak tento seznam přebytočný. Katastr je veřejný seznam, který je nezbytný při prodeji nemovitostí, ale v tomto dílu se podíváme na případ, kdy není nutné ho využít.

Lektorem této lekce je Tomáš Kučera, zkušený a známý realitní makléř. Lekce je součástí kurzu s názvem „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“. Tomáš v tomto kurzu předává veškeré know-how pro prodej nemovitosti na dnešním realitním trhu. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete prodat bez realitní kanceláře nebo s pomocí zprostředkovatele, dozvíte se, jaké nástroje pro prezentaci a propagaci nemovitosti používají přední odborníci v odvětví prodeje nemovitostí.

V kurzu se dozvíte, jak probíhá samotný prodej nemovitosti, jak prodat nemovitost s hypotékou, jak správně určit cenu nemovitosti, jak připravit nemovitost k prodeji, jaké triky se mohou objevit ze strany realitních kanceláří či makléřů, jak udělat efektivní reklamu, jak prodat nemovitost v aukci, jaké právní a zákonné povinnosti musíte splnit, jaké jsou časté chyby při prodeji nemovitosti a na co si dát pozor při prodeji nebo koupi nemovitosti.

Jde o komplexní informace a tipy, které vám pomohou připravit nemovitost k prodeji, dodržet všechny právní povinnosti a zajistit moderní propagaci a prezentaci nemovitosti. Kurz vás připraví na možné nástrahy a naučí vás, jak se s nimi vyrovnat. Získáte také informace, jak nepodepsat nevýhodnou smlouvu a jak ji rozpoznat.

Díky tomuto kurzu se stanete informovaným a obezřetným prodávajícím. Ať už se rozhodnete prodat nemovitost s pomocí realitní kanceláře nebo makléře, budete vědět, jaká práva a možnosti máte a na co si dát pozor. Tomáš Kučera zdůrazňuje, že naše nemovitosti jsou často naším nejvzácnějším majetkem, a pokud je prodáváme, zaslouží si ty nejlepší možnosti a péči.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu