Aukce nemovitosti jako nástroj pro dosažení nejlepší možné ceny

Tomáš Kučera
06.02.2024 10:04

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem „Aukce nemovitosti jako nástroj pro dosažení nejlepší možné ceny“ se podíváme na to, zda je aukce vhodný nástroj pro prodej nemovitosti a kdy je dobré ho využít. Lektorem kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ je Tomáš Kučera, zkušený realitní makléř.

Kurz „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ vám poskytne veškeré know-how potřebné pro úspěšný prodej nemovitosti. Tomáš Kučera vás seznámí s veškerými důležitými informacemi týkajícími se prodeje nemovitosti na současném realitním trhu. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete prodat nemovitost s nebo bez zprostředkovatele, získáte praktické návody, příklady a tipy, jak dosáhnout co nejvýhodnějšího prodeje.

V rámci kurzu se dozvíte, jak probíhá prodej nemovitosti, jak stanovit její správnou cenu, jak připravit nemovitost k prodeji, jaká rizika mohou přinášet realitní kanceláře a makléři, jak vytvořit účinnou reklamu a jak prodat nemovitost v aukci. Kurz vás také seznámí s právními a zákonnými povinnostmi, které musíte splnit při prodeji nemovitosti, a varuje vás před častými chybami.

Cílem kurzu je poskytnout vám kompletní informace, jak úspěšně prodat vlastní nemovitost a připravit se na všechny výzvy, které při prodeji mohou nastat. Díky němu budete schopni jednat jako informovaný zákazník a vědět, jaká očekávání máte vůči realitní kanceláři nebo makléři.

Tomáš Kučera k tomu dodává: „Prodej nemovitosti je důležitým krokem až často nejcennějšího majetku, který vlastníme. Proto si zasloužíme ty nejlepší rady a péči.“

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu