Jak poznat neplatnou rezervační smlouvu na prodej nemovitosti

Tomáš Kučera
06.02.2024 09:59

Vstoupit do kurzu

V této lekci se budeme zabývat tématem neplatných rezervačních smluv na prodej nemovitosti. Zjistíte, že až 30 % rezervačních smluv je neplatných, a přesto se tento problém stále opakuje. Pokud prodáváte nemovitost, je důležité se této situace vyvarovat.

Tato lekce je součástí kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ vedeného Tomášem Kučerou, zkušeným a mediálně známým realitním makléřem. V kurzu se naučíte veškeré potřebné know-how pro prodej nemovitosti na současném realitním trhu. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete prodat nemovitost bez realitky nebo s pomocí zprostředkovatele, dozvíte se, jaké nástroje pro prezentaci a propagaci využívají největší odborníci na trhu.

Kurz vás provede konkrétními ukázkami, příklady a návody, jak prodat nemovitost co nejvýhodněji. Získáte všechny nezbytné a důležité informace, které potřebujete k prodeji nemovitosti, a naučíte se, na co si dát při prodeji pozor.

Mezi témata, která budete v kurzu probírat, patří například proces prodeje nemovitosti, prodej nemovitosti s hypotékou, správné stanovení ceny nemovitosti, příprava nemovitosti k prodeji, triky často používané realitními kancelářemi a makléři, marketingová strategie pro prodej nemovitosti, prodej nemovitosti v aukci, právní a zákonné povinnosti související s prodejem nemovitosti, časté chyby při prodeji nemovitosti a další.

Kurz vám poskytne kompletní informace, jaké kroky musíte udělat a jak se připravit na prodej nemovitosti. Dozvíte se také, jaké právní záležitosti musíte vyřešit a jak správně propagovat a prezentovat nemovitost. Kurz vás seznámí s potenciálními problémy, se kterými se můžete při prodeji setkat, a naučí vás, jak se s nimi vypořádat. Získáte také znalosti, jak nepodepsat nevýhodnou smlouvu a jak rozpoznat neplatnou rezervační smlouvu.

Díky tomuto kurzu se stanete informovaným zákazníkem, a pokud se rozhodnete prodat nemovitost prostřednictvím realitní kanceláře nebo makléře, budete vědět, na co si dát pozor a co po nich můžete očekávat.

Tomáš Kučera říká: „Nemovitost je často naším nejcennějším majetkem, a pokud ji prodáváme, zaslouží si tu nejlepší péči.“

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu