Co se stane, když špatně nastavím prodejní cenu

Tomáš Kučera
06.02.2024 09:56

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Co se stane, když špatně nastavím prodejní cenu“ se dozvíte o jednoduchém a elegantním řešení problému, který se zdá být neřešitelný. Tomáš Kučera, zkušený realitní makléř a lektor kurzu „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“, vám představí nástroje a techniky, které vám pomohou správně nastavit prodejní cenu vaší nemovitosti a dosáhnout tak co nejlepšího výsledku.

V rámci kurzu se dozvíte veškeré know-how pro prodej nemovitosti na současném realitním trhu. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete prodávat bez realitky nebo využijete zprostředkovatele, získáte veškeré důležité informace a praktické návody, které budete při prodeji nemovitosti potřebovat.

Na kurzu se naučíte, jak správně stanovit cenu nemovitosti, jak připravit nemovitost k prodeji, jaké triky mohou zkoušet realitní kanceláře a makléři, jak udělat účinnou reklamu a jak prodat nemovitost v aukci. Získáte také přehled o právních a zákonných povinnostech spojených s prodejem nemovitosti a naučíte se rozpoznat a vyhnout se nevýhodným smlouvám.

Kurz „Jak prodat vlastní nemovitost co nejvýhodněji“ vám poskytne kompletní informace a know-how, díky kterým budete připraveni na prodej vaší nemovitosti. Budete mít přehled o veškerých krocích a záležitostech, které musíte splnit, a naučíte se, jak se vypořádat s případnými nástrahami. Nezáleží na tom, zda prodáváte nebo kupujete nemovitost poprvé, tento kurz vám poskytne potřebné znalosti a dovednosti pro úspěšný prodej.

Přidejte se k tomu, kdo ví, jak prodat nemovitost co nejvýhodněji, a získejte právě ty informace a nástroje, které potřebujete k úspěšnému prodeji.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu