80%

Základy mistrovství malířského řemesla
online video kurz

  • 25 lekcí
Jaroslav Platil

Návod na Základy mistrovství malířského řemesla

Kurz “Základy mistrovství malířského řemesla” vám pomůže získat základní malířské dovednosti a návyky, které vám usnadní cestu k další tvorbě. Lektor Jaroslav Platil vám ukáže, jak změnit svůj přístup k malbě a naučit se myslet jako malíř. Kurz je zaměřen na všechny, kdo chtějí objevit svou tvůrčí stránku a zažít radost z malování.

Jaroslav Platil je výtvarník se zkušeností více než dvacet let. V kurzu vám předá své vědomosti a jedinečnou metodiku, která spojuje technické dovednosti s filozofií malování. Jeho přístup k malířství je unikátní a jeho studenti oceňují jeho schopnost předat jim lásku k tvůrčímu procesu.

V kurzu se naučíte kreslit bez obrysové linky, vytvářet tvary pomocí stínů, dodávat obrazům plastičnost pomocí studených a teplých tónů a poučit se z děl mistrů. Budete mít možnost si namalovat svého domácího mazlíčka a rozvíjet svou kreativitu.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé malíře, kteří chtějí prohloubit své dovednosti. Při práci s Jaroslavem Platilem získáte nový pohled na malbu a objevíte svůj vlastní malířský styl.

Připojte se k kurzu “Základy mistrovství malířského řemesla” a objevte radost z malování a tvoření.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Základy mistrovství malířského řemesla

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu