Barvy I
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci “Barvy I” se budeme zabývat využitím barev při kreslení. Pokud už umíte vykreslovat tvary pomocí světla a stínu, tato lekce vám ukáže, jak je možné tyto tvary oživit pomocí barev.

Lektor Jaroslav Platil vede kurz “Základy mistrovství malířského řemesla”, ve kterém se naučíte základní malířské dovednosti a návyky, které vám umožní pokračovat v další tvorbě. Jaroslav Platil vyučuje jedinečnou metodu a mění přístup k malbě, což se odrazilo na úspěchu jeho studentů. Kurz vám pomůže změnit váš malířský přístup a naučí vás novým technikám.

V rámci kurzu se naučíte například, jak myslet jako malíř, jak kreslit bez obrysové linky, jak vytvářet tvary pomocí stínů, jak použít teplé a studené barvy k vytvoření plastického dojmu, a další. Na kurzu si také všimnete děl mistrů a získáte tak inspiraci pro vlastní tvorbu.

Kurz “Základy mistrovství malířského řemesla” je navržen tak, aby se jednotlivé lekce navazovaly a postupně se zlepšovaly vaše malířské dovednosti. První etudy nejsou o konečném výsledku, ale o postupném změňování vašeho malířského myšlení. Jsou zde proto, abyste je mohli neustále opakovat a učit se ještě lépe. Kurz vás také naučí vidět výtvarným jazykem a rozšíří vaši výtvarnou slovní zásobu.

Pokud vás zajímá více o tomto kurzu, v plném popisu kurzu na našem webu se dočtete víc o jeho cíli a metodách výuky.

Vstoupit do kurzu

Reklama