Pes – detaily a chlupy

Jaroslav Platil
06.02.2024 01:11
Pes – detaily a chlupy
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s názvem “Pes – detaily a chlupy” se budete podrobněji zabývat malbou psa. Lekce je součástí kurzu “Základy mistrovství malířského řemesla” s lektorem Jaroslavem Platilem. V kurzu získáte základní malířské dovednosti a naučíte se nový přístup k malování.

V této konkrétní lekci se zaměříte na detaily a chlupy psa. Skrze instruktážní video se naučíte, jak namalovat zuby, čumák a jak zachytit chlupy. Lekce je vhodná pro pokročilé malíře i pro začátečníky, kteří se chtějí naučit malovat zvířata.

Kurz “Základy mistrovství malířského řemesla” je řízen lektorem, který vás naučí změnit svůj přístup k malbě. Lektor Jaroslav Platil vede vlastní malířskou školu, kde vyučuje jedinečnou metodu malířského myšlení. Jeho studenti se vyznačují úspěchem a jedinečností svých malířských děl.

V kurzu se naučíte jak myslet jako malíř, jak kreslit bez obrysové linky, jak vytvářet tvary pomocí stínů, jak dodat obrazu plastičnost pomocí studených a teplých tónů a mnoho dalšího. Navíc se naučíte, jak si namalovat psa nebo jiného domácího mazlíčka.

Kurz je sestaven návazně, a tak se krok za krokem naučíte malovat. První etudy nejsou zaměřeny na výsledek, ale na proces změny myšlení. Lektor vás učí novému přístupu a dodává vám sebedůvěru. Proto je důležité nebýt příliš kritický k vlastním výsledkům.

Nabízený kurz “Základy mistrovství malířského řemesla” je vhodný pro všechny, kdo chtějí rozvíjet své malířské dovednosti a změnit svůj přístup k malování.

Vstoupit do kurzu

Reklama