Světla, stíny a tvary na kresbě

Jaroslav Platil
06.02.2024 01:07
Světla, stíny a tvary na kresbě
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

Naučte se, jak pomocí světla a stínu nakreslit tvary v online video lekci “Světla, stíny a tvary na kresbě”. Tato lekce je součástí kurzu “Základy mistrovství malířského řemesla” s lektorem Jaroslavem Platilem.

V tomto kurzu získáte základní malířské dovednosti a návyky, které vám usnadní cestu k další tvorbě. Lektor Jaroslav Platil vás naučí změnit svůj přístup k malbě a naučíte se myslet jako malíř. Kurz vám také ukáže, jak kreslit bez obrysové linky a jak vytvářet tvary pomocí stínů.

Dalšími tématickými okruhy kurzu jsou vytváření plastických obrazů pomocí studených a teplých tónů, poučení z děl mistrů a i jak si namalovat psa nebo jiného domácího mazlíčka.

Jaroslav Platil, lektor kurzu, říká: “Moje kurzy jsou sestaveny návazně. Krok po kroku společně zvládneme malovat. Získáte tím všechny potřebné dovednosti a malířské návyky. Při prvních etudách nejde nikdy o výsledek, ale o proces změny myšlení. Proto se nesuďte přísně.”

Za více než dvacet let jeho školou prošlo mnoho absolventů, pro které se malování stalo radostnou součástí jejich života. Připojte se k nim a objevte svou tvůrčí stránku na lekcích kurzu “Základy mistrovství malířského řemesla” s Jaroslavem Platilem.

Vstoupit do kurzu

Reklama