Barvy III
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V rámci videolekce “Barvy III” se naučíte o substraktivním míšení barev pomocí modelu CMYK. Lekce je součástí kurzu “Základy mistrovství malířského řemesla” vedeného lektorem Jaroslavem Platilem. Tento kurz vám poskytne základní malířské dovednosti a návyky, které vám pomohou ve vašem dalším uměleckém růstu.

Jaroslav Platil je zkušený lektor, který se zaměřuje na přístup k malbě a změnu malířského myšlení. V jeho kurzu se naučíte myslet jako malíř, kreslit bez obrysové linky, vytvářet tvary pomocí stínů a dodávat obrazům plastičnost pomocí studených a teplých tónů. Budete se také poučovat z děl mistrů a naučíte si namalovat psa nebo jiného domácího mazlíčka.

Kurz “Základy mistrovství malířského řemesla” je sestaven návazně a uspěšně vás provede procesem malby. Jaroslav Platil klade důraz na změnu myšlení a jeho kurzy jsou vhodné i pro začátečníky, kteří mají pocit, že neumí malovat. Při prvních etudách se nejedná o výsledek, ale o postupnou změnu myšlení. Kurz vám pomůže získat potřebné dovednosti a návyky, které vás posunou ve vašem malířském umění.

Celkový popis kurzu “Základy mistrovství malířského řemesla” od Jaroslava Platila je k dispozici na webu kurzu.

Vstoupit do kurzu

Reklama