Přenesení obrázku psa na papír

Jaroslav Platil
06.02.2024 01:09

Vstoupit do kurzu

V této lekci s názvem „Přenesení obrázku psa na papír“ se budete učit, co je důležité přenést a co není důležité. Jaroslav Platil, lektor kurzu „Základy mistrovství malířského řemesla“, vás provede postupem, jak správně přenést obrázek psa na papír. Kurz vám poskytne základní malířské dovednosti a návyky, které vám usnadní cestu k další tvorbě. Jaroslav Platil se řídí heslem, že neučí umění, ale výtvarné řemeslo, a naučí vás, jak přistupovat k malbě jinak.

V kurzu se naučíte myslet jako malíř, kreslit bez obrysové linky, vytvářet tvary pomocí stínů, dodat obrazu plastičnost pomocí studených a teplých tónů. Dále se budete poučovat z děl mistrů a naučíte se namalovat psa nebo jiného domácího mazlíčka.

Kurz „Základy mistrovství malířského řemesla“ je sestaven návazně a krok po kroku vás zavede ke zvládnutí malby. Jaroslav Platil vám doporučuje, abyste se nepřísně soudili při prvních etudách, neboť nejde o výsledek, ale o proces změny myšlení. Postupně se vám bude měnit vidění a to je první schod k základní výtvarné vybavenosti.

Pokud vás tato lekce zaujala, určitě se podívejte na kompletní popis kurzu Základy mistrovství malířského řemesla, který nabízí Jaroslav Platil. Tento kurz vám poskytne všechny potřebné dovednosti a návyky pro malování a naučí vás jiný přístup k malbě.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu