Vstoupit do kurzu

Ve videu s názvem „Pes – srst“ se budeme zabývat tím, jak docílit, aby se srst psa propadala a nebo vystupovala. Tento problém je možné řešit pomocí teplých a studených barev. Video je součástí kurzu „Základy mistrovství malířského řemesla“, který vede lektor Jaroslav Platil.

Kurz je určen pro ty, kteří se chtějí naučit základní malířské dovednosti a návyky a získat tak základní přístup k malbě. Jaroslav Platil v kurzu učí své studenty změnit svůj přístup k malbě a přináší nové myšlení a techniky, které jsou jedinečné a úspěšné. Jeho metoda se osvědčila u mnoha studentů, kteří se stali úspěšnými malíři.

V kurzu se naučíte jak myslet jako malíř, jak kreslit bez obrysové linky, jak vytvářet tvary pomocí stínů a jak dodat obrazu plastičnost pomocí studených a teplých tónů. Kromě toho se naučíte také pracovat s díly mistrů a jak si namalovat psa nebo jiného domácího mazlíčka.

Kurz „Základy mistrovství malířského řemesla“ je sestaven návazně, takže krok po kroku se budete zdokonalovat v malování. V prvních etudách nejde především o výsledek, ale o proces změny myšlení. Jaroslav Platil doporučuje být trpělivý a neodsuzovat se příliš přísně. Kurz vás postupně naučí základní výtvarné vybavenosti a připraví vás na vaše vlastní výtvarné vyjádření.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu