Kresba mužské tváře podle obrázku Leonarda de Vinciho

Jaroslav Platil
06.02.2024 01:07

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Kresba mužské tváře podle obrázku Leonarda de Vinciho“ se v rámci kurzu „Základy mistrovství malířského řemesla“ naučíte výtvarnému myšlení a získáte základní dovednosti v malířství. Lektor Jaroslav Platil vám ukáže, že šikovná ruka není tak důležitá jako správné myšlení a přístup k malbě.

Celý kurz „Základy mistrovství malířského řemesla“ vám pomůže získat základní malířské dovednosti a návyky, které budou přínosné pro vaši další tvorbu. Jaroslav Platil je zkušený lektor, který vám naučí, jak změnit svůj pohled na malbu a přistupovat k ní jinak než obvykle. Jeho metoda a změna myšlení se odrazily v úspěšnosti jeho studentů, kteří díky tomu dosahují jedinečných výsledků.

Během kurzu se naučíte, jak myslet jako malíř, kreslit bez obrysové linky, vytvářet tvary pomocí stínů a dodávat obrazu plastičnost pomocí studených a teplých tónů. Důležitým prvkem je také poučit se z děl mistrů a získat schopnost namalovat psa nebo jiné zvíře.

Jaroslav Platil zdůrazňuje, že jeho kurzy jsou postavené návazně a krok po kroku vás provedou procesem malování. První etudy se zaměřují na změnu myšlení, ne na konečný výsledek. Proto je důležité být trpělivý a neodsuzovat se za první pokusy.

Pro další informace o kurzu si můžete přečíst celý popis kurzu [zde](#popis-kurzu).

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu