Tvary v dětském obličeji

Jaroslav Platil
06.02.2024 01:08
Tvary v dětském obličeji
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem “Tvary v dětském obličeji” budete na přeneseném obrázku začínat kreslit první rysy obličeje dítěte. Tato lekce je součástí kurzu “Základy mistrovství malířského řemesla”, který vede lektor Jaroslav Platil.

Kurz “Základy mistrovství malířského řemesla” je zaměřen na získání základních malířských dovedností a návyků, které vám usnadní další tvorbu. Lektor Jaroslav Platil vás naučí změnit svůj přístup k malbě a představí vám svoji metodu a změnu malířského myšlení.

V kurzu se naučíte myslet jako malíř, kreslit bez obrysové linky, vytvářet tvary pomocí stínů, dodávat obrazu plastičnost pomocí studených a teplých tónů a poučit se z děl mistrů. Také se naučíte malovat dětské obličeje a další motivy.

Kurz je doporučeno absolvovat postupně, krok po kroku. V prvních etudách nejde o dosažení perfektního výsledku, ale o změnu myšlení a postupný úvod do malířského světa. Jaroslav Platil věří, že talent není nejdůležitější – pokud umíte mluvit, naučíte se také malovat. Vyžaduje však jen trpělivost a chuť se učit.

Další informace o kurzu “Základy mistrovství malířského řemesla” můžete najít v popisu kurzu.

Vstoupit do kurzu

Reklama