Příprava papíru
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V této online video lekci s lektorem Jaroslavem Platilem se naučíte přípravu velkého papíru před malbou. Jaroslav vás provede procesem, jak si správně připravit papír, aby se nezkroutil během malování.

Tato lekce je součástí kurzu “Základy mistrovství malířského řemesla”, který vás seznámí se základními malířskými dovednostmi a návyky. Jaroslav Platil je zkušený lektor, který v kurzu předává své znalosti a techniky, které vám umožní přiblížit se malířství z nového úhlu.

Kurz “Základy mistrovství malířského řemesla” je navržen tak, aby vás naučil přemýšlet jako malíř, namalovat bez obrysové linky, vytvářet tvary pomocí stínů, dodat obrazu plastičnost pomocí teplých a studených tónů, poučit se z děl mistrů a naučit se namalovat vašeho domácího mazlíčka nebo jiný motiv.

Jaroslav Platil říká, že jeho kurzy jsou sestaveny tak, aby se postupně naučili malovat krok za krokem. Při prvních etudách nejde o konečný výsledek, ale o proces změny myšlení. Kurz vás postupně provede všemi potřebnými dovednostmi a malířskými návyky.

Tato lekce je určena jak začínajícím, tak pokročilým malířům, kteří chtějí rozvíjet své malířské schopnosti a zlepšit svou techniku. Přihlaste se do kurzu “Základy mistrovství malířského řemesla” a objevte radost z malování pod vedením Jaroslava Platila.

Vstoupit do kurzu

Reklama