Reklama

Kresba rytiny Únos Sabinek

Jaroslav Platil
06.02.2024 01:05
Kresba rytiny Únos Sabinek
Spustit lekci

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem “Kresba rytiny Únos Sabinek” se naučíte vytvářet objem pomocí čar. Tato lekce je součástí kurzu “Základy mistrovství malířského řemesla” vedeného lektorem Jaroslavem Platilem.

Kurz “Základy mistrovství malířského řemesla” vám poskytne základní malířské dovednosti a návyky, které vám usnadní budoucí tvorbu. Lektor Jaroslav Platil v tomto kurzu důkladně vysvětluje, jak změnit svůj přístup k malování. Jeho metoda a změna myšlení v malování jsou unikátní a úspěšné, jak dokazují jeho studenti. Jaroslav Platil učí ne umění, ale výtvarné řemeslo, protože výtvarný jazyk je pochopitelný a logicky čitelný. Talent je pouze náskok, protože umění je slovo abstraktní.

V tomto kurzu se naučíte myslet jako malíř, kreslit bez obrysové linky, vytvářet tvary pomocí stínů, dodávat obrazu plastičnost pomocí studených a teplých tónů, poučit se z děl mistrů a naučit se namalovat i svého domácího mazlíčka. Kurz je postaven na postupné práci a krocích, nejde o výsledek, ale o proces změny myšlení.

Tato lekce “Kresba rytiny Únos Sabinek” je ideální pro začátečníky i pokročilé malíře, kteří chtějí zdokonalit své techniky a učit se od jednoho z nejlepších lektorů v oboru.

Vstoupit do kurzu

Reklama