Vstoupit do kurzu

V online video lekci s názvem „Pes – pozadí“ se budeme věnovat malování pozadí k hotově namalovanému psovi. Tato lekce je součástí kurzu „Základy mistrovství malířského řemesla“ vedeného lektorem Jaroslavem Platilem.

V kurzu se nejprve naučíte základní malířské dovednosti a návyky, které vám pomohou při další tvorbě. Jaroslav Platil vás naučí jak změnit svůj přístup k malbě a jak přistupovat k malování jinak. Kurz vám umožní získat základní výtvarné vybavenosti a naučit se myslet jako malíř.

V kurzu se naučíte také jak kreslit bez obrysové linky, jak vytvářet tvary pomocí stínů a jak dodávat obrazům plastičnost pomocí studených a teplých tónů. Mimo to také poznáte jak se poučit z děl mistrů a jak namalovat domácího mazlíčka, včetně psa.

Jaroslav Platil doporučuje absolvovat kurzy postupně a získávat tak všechny potřebné dovednosti a návyky. V prvních etudách nejde primárně o výsledek, ale spíše o proces změny myšlení. Kurz vás postupně naučí vidět jinak a získáte tak základní výtvarné vybavenosti. Etudy se budou v průběhu kurzu stále opakovat a budou vám ukazovány na dalších konkrétních dílech. Jaroslav Platil má zkušenost, že teprve poté, co se k etudám opakovaně vrátíte, vám jejich důležitost dojde v plné síle.

Pokud máte o malování zájem, tento kurz je pro vás skvělou příležitostí získat základy mistrovství malířského řemesla.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu