100%

Základní škola vyjednávání
online video kurz

  • 13 lekcí
Vít Prokůpek

Návod na Základní škola vyjednávání

Kurz „Základní škola vyjednávání“ vám přináší možnost naučit se základní vyjednávací techniky, které vám pomohou v běžných pracovních i nepracovních situacích, ve kterých je třeba vyjednávat. Lektor Vít Prokůpek, profesionální vyjednavač a odborník na psychologii ovlivňování, vám předá své bohaté zkušenosti a znalosti z oblasti vyjednávání.

V kurzu se zaměříte na dvojí pohled na každé vyjednávání a projdete si různé aspekty a techniky vyjednávání. Naučíte se, jak přemýšlet jako vyjednavač, jak objektivně analyzovat situaci a jakých nejčastějších chyb se vyjednavači dopouštějí a jak se jim vyhnout. Dále se dozvíte, jak se bránit proti manipulativním trikům.

Součástí kurzu je také rychlotest vyjednávání a reálné příklady vyjednávání natočené na kameru, kde si budete moci procvičit a aplikovat naučené techniky. Kurz je vhodný pro každého, bez ohledu na předchozí zkušenosti s vyjednáváním.

Naučte se umění vyjednávání od profesionála, který má za sebou mnoho úspěšných vyjednávání s různými firmami a má bohaté zkušenosti z praxe i teorie. Přihlaste se na kurz „Základní škola vyjednávání“ a získejte klíčovou dovednost, která vám pomůže nejen ve vašem pracovním, ale i osobním životě.

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Základní škola vyjednávání

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu