Závěr, začátek a úkoly

Vít Prokůpek
06.02.2024 10:21

Vstoupit do kurzu

V lekci „Závěr, začátek a úkoly“ se vrátíme k základnímu obsahu kurzu „Základní škola vyjednávání“ a završíme ho s důrazem na důležitost závěru a začátku jednání. Lektor Vít Prokůpek nám poskytne rychlé shrnutí a tipy, jak se dál rozvíjet po absolvování tohoto kurzu.

Jak jsme se již naučili ve předchozích lekcích, vyjednávání je součástí našeho každodenního života a může mít velký dopad na naše osobní i profesní vztahy. Proto je důležité, abychom uměli správně zakončit jednání a dobře se připravit na jeho začátek. V této lekci se dozvíte, jaké jsou klíčové body, které byste měli zahrnout do závěru a jak se připravit na úspěšný začátek vyjednávání.

Vít Prokůpek nám představí různé strategie a techniky, které můžeme použít při závěru a začátku jednání. Naučíme se, jak zanechat pozitivní dojem na svého protějška a jak se správně připravit na vyjednávání tak, abychom docílili svých cílů.

Tato lekce je součástí komplexního kurzu „Základní škola vyjednávání“, který je veden zkušeným lektorem Vítem Prokůpkem. Tento kurz nám umožní získat základní vyjednávací dovednosti a naučit se, jak úspěšně zkrokovat různé pracovní i osobní situace, ve kterých je potřeba vyjednávat.

Přijďte se dozvědět více o závěru, začátku a úkolech ve vyjednávání a získejte rady, jak se dál rozvíjet v této důležité dovednosti.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu