Vyjednávat, nebo…?

Vít Prokůpek
06.02.2024 10:19

Vstoupit do kurzu

V lekci „Vyjednávat, nebo…?“ se budeme zabývat otázkou, zda je vyjednávání skutečně vždycky nejlepší cestou k dosažení cíle. Naše představy o vyjednávání jsou často utkvělé a automaticky si myslíme, že to musí být jediný možný způsob řešení. Nicméně, v průběhu lekce budete překvapeni zjištěním, že existují i jiné alternativy k vyjednávání, které se v některých situacích mohou ukázat jako lepší volba.

Lekce je součástí kurzu „Základní škola vyjednávání“, který vede zkušený lektor Vít Prokůpek. Hlavním cílem kurzu je naučit vás základní vyjednávací techniky, které můžete využít nejen v profesním životě, ale i v osobním.

Během kurzu se dozvíte, jak objektivně analyzovat situaci a přemýšlet jako vyjednavač. Naučíte se také rozpoznávat a vyhýbat se nejčastějším chybám, kterých se vyjednavači dopouštějí. Získáte dovednosti k obraně proti manipulativním trikům a vyzkoušíte si rychlotest vyjednávání.

Součástí kurzu je i nahrávka reálného vyjednávání, která vám pomůže lépe pochopit proces vyjednávání a používat efektivní vyjednávací techniky. Po absolvování kurzu budete schopni vyjednávat úspěšně a dosáhnout svých cílů s větší lehkostí.

Přidejte se k nám na kurzu „Základní škola vyjednávání“ a získejte klíčovou dovednost, která vám pomůže vylepšit váš pracovní i osobní život. Vytvořte si pevný základ pro svůj vyjednávací chrám a staňte se mistrem vyjednávání.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu