Příprava na vyjednávání, praktická ukázka

Vít Prokůpek
06.02.2024 10:18

Vstoupit do kurzu

V této praktické ukázce lekce „Příprava na vyjednávání“ se budete připravovat na svůj první vyjednávací případ. Lekce je součástí kurzu „Základní škola vyjednávání“, který vám pomůže získat základní vyjednávací dovednosti.

Lektor Vít Prokůpek vám ukáže, jak se připravit na vyjednávání a jak reagovat na rychlé zvraty ve vyjednávacím procesu. Zjistíte, že úspěšné vyjednávání není jednoduché a vyžaduje určité dovednosti. Ale nebojte se, díky tomuto kurzu se vám podaří zvládnout běžné pracovní i nepracovní situace, ve kterých je třeba vyjednávat.

V rámci kurzu se dozvíte, jak rozpoznat hranice vyjednávání a proč je tak důležité je respektovat. Naučíte se přemýšlet jako vyjednavač a objektivně analyzovat situaci. Budete se také seznamovat s nejčastějšími chybami, kterých se vyjednavači dopouštějí, a naučíte se, jak se jim vyhnout. Dále se naučíte bránit se manipulativním trikům, kterými se můžete setkat.

V rámci této lekce si vyzkoušíte rychlotest vyjednávání a připravíte si svůj první vyjednávací případ. Budete mít možnost sledovat reálné vyjednávání natočené na kameru, čímž získáte přehled o tom, jak to ve skutečnosti probíhá. Lektor vám také ukáže jednoduché a účinné vyjednávací techniky, které můžete využít. A samozřejmě, dozvíte se také nejdůležitější věc, kterou potřebujete znát, pokud chcete vyjednávat úspěšně.

Celý kurz „Základní škola vyjednávání“ od Víta Prokůpka vás provede klíčovými dovednostmi vyjednávání, které vám pomohou zlepšit váš pracovní i osobní život. V rámci kurzu si položíte základy pro budování vašeho vyjednávacího umu.

Pokud se chcete dozvědět více o kurzu, klikněte sem.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu