Jak jsem koupil Mařenku

Vít Prokůpek
06.02.2024 10:20

Vstoupit do kurzu

V lekci s názvem „Jak jsem koupil Mařenku“ se budeme zabývat tím, jak může vyjednávání dopadnout a jak ho zakončit. Během této online video lekce, která je součástí kurzu „Základní škola vyjednávání“, se dozvíte praktické techniky a tipy na úspěšné vyjednávání.

Vyjednávání je dovednost, kterou potřebujeme každý den, ať už v rodině, s přáteli nebo v práci. Bohužel nás školský systém na tuto dovednost nepřipravuje a často se tak musíme učit od životních zkušeností. Proto je tu tento kurz, který vám pomůže získat základní vyjednávací techniky a naučit se úspěšně vyjednávat.

Během kurzu se dozvíte důležité principy vyjednávání a jak se stát dobrým vyjednavačem. Naučíte se přemýšlet jako vyjednavač a objektivně analyzovat situace. Zabývat se budeme také nejčastějšími chybami, kterých se vyjednavači dopouštějí, a naučíme se jim vyhnout. Další důležitou částí kurzu je obrana proti manipulativním trikům.

Kromě teorie se budeme v praxi vyzkoušet pomocí rychlotestu vyjednávání a připravíme si první vyjednávací případ. Můžete si také prohlédnout reálné vyjednávání, které jsme natočili na kameru, abyste viděli, jak takové situace probíhají.

Celý kurz „Základní škola vyjednávání“ od Víta Průkopka vám pomůže získat klíčovou dovednost, kterou byste měli znát. Tato dovednost vám pomůže zlepšit nejen váš pracovní, ale i osobní život. Připojte se k nám a položte základní stavební kameny svého vyjednávacího chrámu.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu