Když mě odmítají

Vít Prokůpek
06.02.2024 10:20

Vstoupit do kurzu

V lekci „Když mě odmítají“ se budeme zabývat tím, jak překonat odmítnutí a naučit se dvě další zásadní techniky. Nepříjemné odmítnutí může být frustrující, ale s těmito technikami se naučíte, jak se s ním vypořádat efektivně a neztrácet motivaci.

Lektorem kurzu „Základní škola vyjednávání“ je Vít Prokůpek. Tento kurz je zaměřený na základní vyjednávací techniky, které jsou užitečné nejen v pracovním životě, ale i v každodenních situacích s přáteli a rodinou.

Naučíte se, kde je hranice vyjednávání a proč je to pro vás důležité. Zjistíte také, jak přemýšlet jako vyjednavač a objektivně analyzovat situaci. Kurz vás seznámí s nejčastějšími chybami, kterých se vyjednavači dopouštějí, a naučí vás jim předcházet. Zvládnete se bránit nejčastějším manipulativním trikům, které se ve vyjednávání objevují.

V rámci lekce si také vyzkoušíte rychlotest vyjednávání a připravíte si svůj první vyjednávací případ, přičemž se budete moci inspirovat reálným vyjednáváním zaznamenaným na kameru. Budete se učit jednoduché, ale velmi účinné vyjednávací techniky, které vám pomohou dosáhnout úspěšných výsledků.

Tato lekce je nedílnou součástí kurzu „Základní škola vyjednávání“ od Víta Prokůpka. Kurz vás provede klíčovými dovednostmi vyjednávání a položí základní stavební kameny vašeho vyjednávacího chrámu.

Naučte se, jak překonat odmítnutí a získat potřebné dovednosti pro úspěšné vyjednávání s tímto online videokurzem.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu