Dva vyjednávací protipóly

Vít Prokůpek
06.02.2024 10:19

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Dva vyjednávací protipóly“ je jednou z klíčových lekcí online kurzu „Základní škola vyjednávání“. V tomto kurzu vás bude učit lektor Vít Prokůpek, který je odborníkem na vyjednávání.

Kurz „Základní škola vyjednávání“ je zaměřen na rozvoj dovedností ve vyjednávání, které jsou klíčové jak v pracovním, tak i osobním životě. V kurzu se naučíte základní vyjednávací techniky a budete schopni využívat různé strategie a taktiky ve vyjednávacích situacích.

Tato konkrétní lekce se zaměřuje na dva základní protipóly ve vyjednávání, které jsou klíčové pro úspěšné jednání. Naučíte se rozpoznávat a využívat příležitosti v rámci vyjednávání a překonávat obtíže a překážky, které se mohou objevit.

V rámci kurzu si vyzkoušíte různé příklady a situace vyjednávání a budete mít možnost natočit své vlastní vyjednávání a získat zpětnou vazbu od lektora.

Tato lekce je tedy pro všechny, kdo se chtějí naučit efektivně vyjednávat a získat užitečné dovednosti do svého života. Připojte se k nám na kurzu „Základní škola vyjednávání“ a stále se zdokonalujte ve svých vyjednávacích schopnostech.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu