Obtížné dilema vyjednavače aneb jak správně číst případ

Vít Prokůpek
06.02.2024 10:21

Vstoupit do kurzu

Lekce „Obtížné dilema vyjednavače aneb jak správně číst případ“ je jedním z dílů kurzu „Základní škola vyjednávání“ vedeným lektorem Vítem Prokůpkem. Tato lekce je zaměřena na testování a zdokonalení vyjednávacích dovedností.

V rámci kurzu se naučíte nejen základní techniky vyjednávání, ale také jak analyzovat situaci a přemýšlet jako profesionální vyjednavač. Lektor Vít Prokůpek vám ukáže nejčastější chyby, kterých se vyjednavači často dopouštějí, a naučí vás, jak se jim vyhnout. Také se dozvíte, jak se bránit manipulativním trikům.

Jedním z nejzajímavějších momentů lekce je rychlotest vyjednávání, během kterého si vyzkoušíte své dovednosti v praxi. Na kameru bude natočeno reálné vyjednávání, abyste si dokázali představit proces vyjednávání v reálném prostředí.

Kurz „Základní škola vyjednávání“ je určen pro všechny, kteří chtějí zlepšit své vyjednávací schopnosti a získat důležité dovednosti pro pracovní a osobní život. Připojte se k Vítu Prokůpkovi a položte základní kameny svého vyjednávacího chrámu!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu