Tři zásadní vyjednávací techniky

Vít Prokůpek
06.02.2024 10:20

Vstoupit do kurzu

Tato online video lekce s názvem „Tři zásadní vyjednávací techniky“ je součástí kurzu „Základní škola vyjednávání“, který přednáší lektor Vít Prokůpek. Ve lekci budou prezentovány jednoduché, funkční a velmi univerzální techniky, které jsou důležité pro úspěšné vyjednávání a které by měly být zařazeny do každého vyjednávacího repertoáru. Dále se lekce zaměří na to, jak účinně aplikovat jednu z nejúčinnějších vyjednávacích technik.

Kurz „Základní škola vyjednávání“ od Víta Prokůpka je určen všem, kteří chtějí zlepšit své vyjednávací dovednosti, ať už v pracovním nebo osobním životě. Kurz obsahuje přehled základních vyjednávacích technik, naučí vás, jak přemýšlet jako vyjednavač a objektivně analyzovat situaci. Dále se budete učit předejít nejčastějším chybám vyjednavačů a jak se bránit manipulativním trikům. Součástí kurzu je i rychlotest vyjednávání, při kterém si připravíte svůj první vyjednávací případ a budete se seznámeni s průběhem reálného vyjednávání.

Pokud se chcete naučit základy úspěšného vyjednávání a zlepšit si tak svůj pracovní i soukromý život, tento kurz je pro vás. Největší výhodou je, že se naučíte jednoduché, ale velmi účinné vyjednávací techniky, které můžete hned začít aplikovat. Nečekejte tedy a začněte svoji cestu ke skvělým vyjednávacím dovednostem právě s tímto kurzem.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu