Dvojí pohled na každé vyjednávání a krátký kvíz

Vít Prokůpek
06.02.2024 10:18

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Dvojí pohled na každé vyjednávání a krátký kvíz“ je součástí online video kurzu s názvem „Základní škola vyjednávání“, který vede lektor Vít Prokůpek. Tato konkrétní lekce se zaměřuje na to, jak každé vyjednávání může mít dva různé pohledy. Dva příběhy, dva různé způsoby, jak vidět a rozumět vyjednávání.

Kurz „Základní škola vyjednávání“ je designován tak, aby vás naučil základní vyjednávací techniky, které jsou důležité jak v práci, tak v životě obecně. Vít Prokůpek vám pomůže porozumět hranicím vyjednávání, naučíte se přemýšlet jako vyjednavač a získáte schopnost objektivně analyzovat situace. Dále se dozvíte, jaké jsou nejčastější chyby, kterých se vyjednavači dopouštějí a jak se jim vyhnout. Kurz vás také naučí bránit se manipulativním trikům a naučí vás jednoduché, ale účinné vyjednávací techniky.

V rámci této konkrétní lekce si vyzkoušíte krátký kvíz, který vám umožní procvičit si a otestovat vaše dosavadní znalosti vyjednávání. Také si připravíte svůj vlastní vyjednávací případ a uvidíte, jak probíhá reálné vyjednávání, které bude natočeno na kameru. Tato lekce vám pomůže rozvíjet vaše vyjednávací dovednosti a přináší vám průvodce, jak úspěšně vyjednávat ve všedních situacích.

Celý kurz „Základní škola vyjednávání“ od Víta Prokůpka vás naučí klíčovou dovednost, kterou jste se měli učit už na základní škole. Tato dovednost vám pomůže zlepšit váš pracovní i osobní život. Kurz vám poskytne základy a praktické tipy, které vám pomohou vybudovat pevný základ pro úspěšné vyjednávání.

Zvětšete si své vyjednávací vědomosti a získejte potřebné nástroje, abyste se stali úspěšným vyjednavačem s kurzem „Základní škola vyjednávání“.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu