Častý nátlak a obrana před ním

Vít Prokůpek
06.02.2024 10:20

Vstoupit do kurzu

Lekce s názvem „Častý nátlak a obrana před ním“ je součástí online video kurzu „Základní škola vyjednávání“ vedeného lektorem Vítem Prokůpkem.

V této lekci se budeme zabývat technikou, kterou často využívají tvrdí vyjednavači, a to je nátlak. Naučíme se, jak před nátlakem efektivně bránit a odolávat mu. Tato technika je velmi užitečná, protože se s nátlakem setkáváme nejen v pracovním prostředí, ale i v osobním životě.

Celý kurz „Základní škola vyjednávání“ je zaměřen na naučení se základních vyjednávacích technik, které jsou důležité pro úspěšné vyjednávání v různých situacích. V kurzu se dozvíte, jak stanovit hranice vyjednávání, jak přemýšlet jako vyjednavač a analyzovat situaci, jak se vyvarovat nejčastějších chyb vyjednavačů a jak se bránit manipulativním trikům. Kurz vám také nabídne rychlotest, ve kterém si vyzkoušíte své schopnosti vyjednávání a připravíte si svůj první vyjednávací případ.

Náš lektor Vít Prokůpek je odborník na vyjednávání a ve svém kurzu vám ukáže jednoduché a efektivní vyjednávací techniky, které vám pomohou dosáhnout úspěchu ve vyjednávání. Kurz je vhodný pro každého, kdo se chce naučit vyjednávat efektivně a získat klíčové dovednosti pro pracovní i osobní život.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu