Z nadhledu: rozbor praktické ukázky

Vít Prokůpek
06.02.2024 10:19

Vstoupit do kurzu

V této lekci se podíváme na praktickou ukázku vyjednávání z nadhledu. Budeme se zaměřovat na způsob, jak správně přistupovat k případu a vybrat si vhodnou strategii. Lektor Vít Prokůpek nás provede celým procesem a ukáže nám, jak analyzovat situaci a přemýšlet jako vyjednavač.

V kurzu „Základní škola vyjednávání“ se naučíte základní vyjednávací techniky, které vám pomohou úspěšně vyjednávat v různých pracovních i osobních situacích. Kurz vám ukáže, kde je hranice vyjednávání a proč je pro vás důležité ji sledovat. Naučíte se také rozpoznávat a vyhnout se nejčastějším chybám, kterých se vyjednavači dopouštějí a získáte dovednosti, jak se bránit manipulativním trikům.

Během lekce si vyzkoušíte rychlotest vyjednávání a připravíte si svůj vlastní vyjednávací případ. Díky tomu si ukážete, jak probíhá skutečné vyjednávání a jak můžete používat efektivní vyjednávací techniky. Po absolvování kurzu budete mít základní znalosti a dovednosti potřebné pro úspěšné vyjednávání ve všech oblastech života.

Přijďte si vyzkoušet tento kurz od lektora Víta Prokůpka a zlepšete si své vyjednávací schopnosti.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu