Úvod do vyjednávacích technik a praktické příklady

Vít Prokůpek
06.02.2024 10:19

Vstoupit do kurzu

V rámci lekce „Úvod do vyjednávacích technik a praktické příklady“ se naučíte, jak efektivně využívat vyjednávací techniky a jak se bránit trikům, které na vás protistrana může použít. Lektorem lekce je Vít Prokůpek, který je odborníkem v oblasti vyjednávání.

Ve světě vyjednávání je důležité mít potřebné dovednosti a znalosti, abyste byli úspěšní. V lekci se dozvíte, jak se správně připravit na vyjednávání a jak analyzovat situaci. Získáte praktické rady, jak se vyhýbat nejčastějším chybám, kterých se vyjednavači dopouštějí.

Dalším důležitým tématem lekce je obrana proti manipulaci. Naučíte se rozpoznávat manipulativní triky a získáte nástroje, jak se proti nim bránit.

Ve lekci si vyzkoušíte rychlotest vyjednávání a připravíte si svůj vlastní vyjednávací případ. Na praktickém příkladu budete vidět, jak vyjednávání probíhá a jak efektivně používat jednoduché, ale účinné vyjednávací techniky.

Tato lekce je součástí kurzu „Základní škola vyjednávání“, který je vedený lektorem Vítem Prokůpkem. V rámci kurzu se naučíte základy vyjednávání a získáte klíčové dovednosti potřebné k úspěšným jednáním.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu