Hranice vyjednávání

Vít Prokůpek
06.02.2024 10:18

Vstoupit do kurzu

Lekce „Hranice vyjednávání“ je klíčovou součástí kurzu „Základní škola vyjednávání“ vedeného lektorem Vítem Prokůpkem.

V této lekci se budete učit rozeznávat, jestli skutečně vyjednáváte, nebo jestli jste zapojeni do jiné hry. Je totiž zásadní rozlišovat mezi těmito dvěma situacemi, abyste mohli efektivně pracovat na dosažení svých cílů.

V kurzu „Základní škola vyjednávání“ se zaměříte na získání základních vyjednávacích technik, které vám pomohou úspěšně vyjednávat jak v pracovním, tak osobním životě. Naučíte se jak přemýšlet jako vyjednavač a objektivně analyzovat každou situaci. Zároveň vám bude představeno kvantum nejčastějších chyb, do kterých se vyjednavači často zamotají a naučíte se, jak jim vyhýbat.

Další důležitou součástí kurzu je naučení se bránit proti manipulativním trikům. Kurz vám pomůže osvojit si jednoduché, ale zároveň velmi účinné vyjednávací techniky. Můžete si také vyzkoušet rychlotest vyjednávání a připravit si svůj první vyjednávací případ, který bude následně simulován při reálném vyjednávání na kameře.

Nelze opomenout ani to, že prostřednictvím tohoto kurzu si uvědomíte, kde jsou hranice vyjednávání a proč je to pro vás klíčové. Kromě toho získáte cenné znalosti, které vám pomohou rozšířit obzory ve světě vyjednávání.

Připojte se k lektorovi Vítu Prokůpkovi na tomto inspirativním kurzu a objevte svůj vlastní vyjednávací potenciál!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu