100%

Jak zvládat stres a předcházet vyhoření pomocí mindfulness
online video kurz

  • 18 lekcí
Marek Vich

Návod na Jak zvládat stres a předcházet vyhoření pomocí mindfulness

Online video kurz „Jak zvládat stres a předcházet vyhoření pomocí mindfulness“ je ideálním řešením pro všechny, kteří se chtějí naučit efektivně zvládat stresové situace a relaxovat. V kurzu vás provede lektor Marek Vich, zkušený lektor mindfulness a terapeut, který se specializuje na duševní zdraví a seberozvoj.

Stres je jednou z největších výzev moderního světa. Každodenní nároky v práci, rodině a společnosti nás často staví pod tlak, který může výrazně ovlivnit naše pohodu a výkon. Kromě toho, dlouhodobý stres může vést k vyhoření, které má negativní dopad na naše zdraví a životní spokojenost.

Kurz „Jak zvládat stres a předcházet vyhoření pomocí mindfulness“ vám poskytne užitečné nástroje a techniky, jak se s těmito výzvami vypořádat. Během kurzu se naučíte, jak účinně zvládat stresové situace, uvolnit nepříjemné emoce, efektivně relaxovat a odpočívat, zlepšit soustředěnost a efektivitu a překonat únavu a nespavost.

Lektor Marek Vich vám představí čtyři účinné techniky mindfulness, které vám pomohou vnést do života více klidu, uvolnění a bdělosti. Mindfulness je schopnost uvědomovat si události v přítomném okamžiku a je účinným nástrojem pro zvládání stresu, prevenci vyhoření a zkvalitnění osobních i profesních vztahů.

Kurz je vhodný pro každého, kdo chce překonat stres a vyhoření a zažít více klidu a pohody v každodenním životě. Připojte se k nám a naučte se efektivně zvládat stres a relaxovat pomocí mindfulness!

Vstoupit do kurzu

Obsah kurzu Jak zvládat stres a předcházet vyhoření pomocí mindfulness

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu