Meditace „Body-scan“ pro uvolnění těla a snížení stresu

Marek Vich
05.02.2024 22:42

Vstoupit do kurzu

Lekce „Meditace „Body-scan“ pro uvolnění těla a snížení stresu“ je součástí online video kurzu „Jak zvládat stres a předcházet vyhoření pomocí mindfulness“ vedený lektorem Markem Vichem. Tato lekce se zaměřuje na účinnou meditační techniku „Body-scan“, která je skvělým nástrojem pro uvolnění těla od stresu a napětí.

Během této lekce se naučíte, jak lépe vnímat své tělo a efektivně uvolňovat nashromážděné napětí. Meditace „Body-scan“ vám pomůže zlepšit spánek a přirozeně se uvolnit od stresu. Je to vynikající technika pro všechny, kdo chtějí dosáhnout hlubšího relaxačního stavu.

Tato lekce je určená všem, kdo se chtějí naučit zvládat stres a předcházet vyhoření pomocí mindfulness. Kurz „Jak zvládat stres a předcházet vyhoření pomocí mindfulness“ je skvělým zdrojem informací a praktických cvičení pro lidi, kteří se často potýkají se stresem a chtějí se naučit jak ho účinně zvládat.

Lektor Marek Vich vám představí čtyři účinné techniky mindfulness, které vám pomohou vnést více klidu, bdělosti a uvolnění do vašeho každodenního života. Mindfulness je schopnost být plně přítomný v každém okamžiku a věnovat pozornost tomu, co se právě děje. Studie ukázaly, že praxe mindfulness má příznivé účinky na zvládání stresu, prevenci vyhoření, zlepšení pozornosti a kvality mezilidských vztahů.

Pojďte se připojit k této lekci a naučte se efektivní meditaci „Body-scan“ pro uvolnění těla a snížení stresu. Získejte dovednosti, které vám pomohou zvládat stres a žít radostnější a klidnější život.

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu