Doporučení k praktikování mindfulness

Marek Vich
05.02.2024 22:44

Vstoupit do kurzu

V této lekci se podíváme na doporučení k praktikování mindfulness. Po absolvování všech meditací v kurzu se naučíte, jak tuto praxi zavést do každodenního života a jak z ní mít radost i dlouhodobý prospěch.

Kurz „Jak zvládat stres a předcházet vyhoření pomocí mindfulness“ je zaměřen na to, jak se efektivně vypořádat se stresem, který nás každodenně tíží. Společně s lektorem Markem Vichem se naučíte uvolňovat nepříjemné emoce, relaxovat a odpočívat efektivně a zlepšovat svoji soustředěnost a efektivitu. Kurz vám také pomůže překonat únavu a nespavost a zavést praxi mindfulness do vašeho života tak, abyste z ní měli maximální užitek.

Stres je přítel, ale příliš mnoho stresu škodí našemu zdraví a spokojenosti. Syndrom vyhoření je dnes stále častější a je důležité se mu věnovat a řešit ho. Kurz mindfulness vám ukáže cestu, jak se s tímto problémem účinně vypořádat.

V kurzu se naučíte čtyři účinné techniky mindfulness, které vám pomohou vnést více uvolnění, bdělosti a klidu do vašeho každodenního života. Vědecké studie opakovaně potvrdily pozitivní účinky mindfulness na zvládání stresu, prevenci vyhoření a zlepšování pozornosti a vztahů.

Přidejte se k nám a společně s Markem Vichem začněte zažívat více pohody a klidu v každodenním životě!

Vstoupit do kurzu

Reklama
Zavřít reklamu